RTAP2DS13M25NS
C&KC&K
C&K
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RTAP2DS13M25NS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 13POS 150MA 60V
Ngā Rauemi: RTAP2DS13M25NS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP2DS13M25NS
Tau Wae RTAP2DS13M25NS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 13POS 150MA 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9456 pcs Pepa Raraunga RTAP2DS13M25NS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 13 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka -
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauruhia te Index Fixed
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 13 Position BCD 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole
Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Silver Waehe ma te Poraka BCD
Tuhinga o te Maka 22.5° Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted
Te roa o te Kaihoko 25.00mm