RTAP2DS08M25NS
Hua Hua
Tau Wae: RTAP2DS08M25NS
Kaihanga / Waitohu: C&K
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 8POS 150MA 60V
Ngā Rauemi: RTAP2DS08M25NS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RTAP2DS08M25NS
Tau Wae RTAP2DS08M25NS Kaihanga C&K
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 8POS 150MA 60V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4937 pcs Pepa Raraunga RTAP2DS08M25NS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 60V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 60V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa RTA
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 10.20mm Dia Te Kaha Mahi 5.099gfm
Tau o nga Tauranga 8 Te maha o nga Porowhita mo te Poraka -
Te maha o nga Peke 1 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 8 Position BCD 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole Te Whakaaro i muri i te Paepae 12.60mm
Whakatauranga onamata 150mA (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Brass Whakautu Whakamutunga Silver
Waehe ma te Poraka BCD Tuhinga o te Maka 22.5°
Momo Kaihoko Round (6mm Dia), Slotted Te roa o te Kaihoko 25.00mm