27.6SDMSJ6.3
Hua Hua
Tau Wae: 27.6SDMSJ6.3
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 27.6KV 6.3AMP 2" DIN
Ngā Rauemi: 27.6SDMSJ6.3.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 137 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 137 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 27.6SDMSJ6.3
Tau Wae 27.6SDMSJ6.3 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 27.6KV 6.3AMP 2" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137 pcs Pepa Raraunga 27.6SDMSJ6.3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 27.6kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case -
Ētahi Ingoa 27-6SDMSJ6-3 Tae Mahi -
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 6.3A Katoa -