27.6SDMSJ20
Hua Hua
Tau Wae: 27.6SDMSJ20
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 27.6KV 20AMP 2" DIN
Ngā Rauemi: 27.6SDMSJ20.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 107 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 27.6SDMSJ20
Tau Wae 27.6SDMSJ20 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 27.6KV 20AMP 2" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107 pcs Pepa Raraunga 27.6SDMSJ20.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 27.6kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case -
Ētahi Ingoa 27-6SDMSJ20 Tae Mahi -
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Katoa -