27.6SDMSJ25
Hua Hua
Tau Wae: 27.6SDMSJ25
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 27.6KV 25AMP 2" DIN
Ngā Rauemi: 27.6SDMSJ25.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 76 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 76 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 27.6SDMSJ25
Tau Wae 27.6SDMSJ25 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 27.6KV 25AMP 2" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76 pcs Pepa Raraunga 27.6SDMSJ25.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 27.6kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case -
Ētahi Ingoa 27-6SDMSJ25 Tae Mahi -
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 25A Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 25kA Whakaaetanga -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 2A 250VAC 5AG