27.6SDMSJ10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 27.6SDMSJ10
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 27.6KV 10AMP 2" DIN
Ngā Rauemi: 27.6SDMSJ10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 114 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 114 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 27.6SDMSJ10
Tau Wae 27.6SDMSJ10 Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE 27.6KV 10AMP 2" DIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114 pcs Pepa Raraunga 27.6SDMSJ10.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 27.6kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case -
Ētahi Ingoa 27-6SDMSJ10 Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 10A Katoa -