74F476AP-RC
Hua Hua
Tau Wae: 74F476AP-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 400MA 1 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.74F476AP-RC.pdf2.74F476AP-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F476AP-RC
Tau Wae 74F476AP-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 400MA 1 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4364 pcs Pepa Raraunga 1.74F476AP-RC.pdf2.74F476AP-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 91MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Whakatauranga onamata 400mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F476AP
74F476AP
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 400MA 1 OHM TH