74F521PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F521PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F521PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIP
Ngā Rauemi: 74F521PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F521PC
Tau Wae 74F521PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4018 pcs Pepa Raraunga 74F521PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo Identity Comparator
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Mahi Mahi A=B
Whakaputa Active Low Ētahi Ingoa 74F521
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tuhinga o mua 8
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-PDIP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA