74F524SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F524SC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COMPARATOR 8B 20SOIC
Ngā Rauemi: 74F524SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F524SC
Tau Wae 74F524SC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4857 pcs Pepa Raraunga 74F524SC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo Magnitude Comparator
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Mahi Mahi AB
Whakaputa Active High Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 25ns @ 5V, 50pF
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74F524