74F534PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F534PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F534PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
Ngā Rauemi: 74F534PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F534PC
Tau Wae 74F534PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4963 pcs Pepa Raraunga 74F534PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Momo putanga Tri-State, Inverted Ētahi Ingoa 74F534
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tuhinga o mua 1
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 8.5ns @ 5V, 50pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Standard
I teie nei - Quiescent (Iq) 86mA I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA
Whero Whero 100MHz Tau Wae Tuakiri 74F534