74F521SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F521SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
Ngā Rauemi: 74F521SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F521SCX
Tau Wae 74F521SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5078 pcs Pepa Raraunga 74F521SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo Identity Comparator
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Mahi Mahi A=B
Whakaputa Active Low Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tuhinga o mua 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 10ns @ 5V, 50pF
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA Tau Wae Tuakiri 74F521