74F433SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F433SPC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC MEMORY 1ST-IN/OUT 64X4 24-DIP
Ngā Rauemi: 74F433SPC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F433SPC
Tau Wae 74F433SPC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5022 pcs Pepa Raraunga 74F433SPC.pdf
Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP
Raupapa 74F Whakahokia te kaha No
Tautoko Tae Mahere No Packaging Tube
Paa / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 74F433
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole