74F125AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F125AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 200MA 3.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 74F125AP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F125AP
Tau Wae 74F125AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 200MA 3.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4370 pcs Pepa Raraunga 74F125AP.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Phenolic
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 57MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 3.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F125AP-RC
74F125AP-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 200MA 3.6 OHM