74F125SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F125SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F125SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F125SCX
Tau Wae 74F125SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4944 pcs Pepa Raraunga 74F125SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74F125SCXCT Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 4 Te maha o nga moni mo te kaupapa 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Non-Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 15mA, 64mA Tau Wae Tuakiri 74F125