74F125SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F125SC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F125SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F125SC
Tau Wae 74F125SC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5915 pcs Pepa Raraunga 74F125SC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Tuhinga o mua 4
Te maha o nga moni mo te kaupapa 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Buffer, Non-Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 15mA, 64mA
Tau Wae Tuakiri 74F125
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F125PC
74F125PC
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
I roto i te taonga: 4751 pcs
Tikiake: 74F125PC.pdf
RFQ
74F125SCX
74F125SCX
Whakaahuatanga: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC