74F11SCX
Hua Hua
Tau Wae: 74F11SCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC GATE AND 3CH 3-INP 14SOIC
Ngā Rauemi: 74F11SCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F11SCX
Tau Wae 74F11SCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4990 pcs Pepa Raraunga 74F11SCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC
Raupapa 74F Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o nga Utu 3 Tuhinga o mua 3
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 5.6ns @ 5V, 50pF Momo Momo AND Gate
Taumata Taumahi - Rawa 0.8V Taumata Taumahi - Teitei 2V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito AND Gate IC 3 Channel 14-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 1mA, 20mA