70F566AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F566AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 637MA 492 MOHM
Ngā Rauemi: 70F566AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F566AI
Tau Wae 70F566AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 637MA 492 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga 70F566AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.150" Dia x 0.250" L (3.81mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 41 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 49MHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 637mA 492 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 492 mOhm Max Whakatauranga onamata 637mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F564AI-RC
70F564AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 88MA 19.2 OHM TH
I roto i te taonga: 5583 pcs
Tikiake: 70F564AI-RC.pdf
RFQ
70F566AI-RC
70F566AI-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 637MA 492 MOHM