70F564AI
Hua Hua
Tau Wae: 70F564AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 560UH 88MA 19.2 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F564AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F564AI
Tau Wae 70F564AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 560UH 88MA 19.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4327 pcs Pepa Raraunga 70F564AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.190" Dia x 0.250" L (4.83mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 41 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 560µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.7MHz Whakaahuatanga Taipitopito 560µH Unshielded Wirewound Inductor 88mA 19.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 19.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 88mA