70F563AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F563AI-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F563AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6MH 46MA 69.6 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F563AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F563AI-RC
Tau Wae 70F563AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6MH 46MA 69.6 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4943 pcs Pepa Raraunga 70F563AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.300" Dia x 0.380" L (7.62mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 53 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 70F563AI-RC-ND
70F563AIRC
M10178
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz Inangarangi 5.6mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 680kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 46mA 69.6 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 69.6 Ohm Max
Whakatauranga onamata 46mA I teie nei - Maama -