70F565AI-RC
Hua Hua
Tau Wae: 70F565AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 176MA 3.84 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F565AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F565AI-RC
Tau Wae 70F565AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 176MA 3.84 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4539 pcs Pepa Raraunga 70F565AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.250" L (4.57mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 56µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Wirewound Inductor 176mA 3.84 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.84 Ohm Max Whakatauranga onamata 176mA