SCIHP0718-100M
BelBel
SCIHP0718-100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP0718-100M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 10.0UH 4A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP0718-100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP0718-100M
Tau Wae SCIHP0718-100M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 10.0UH 4A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89153 pcs Pepa Raraunga SCIHP0718-100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP0718
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 2A 195 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 195 mOhm
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama 4A