SCIHP0530-3R3
BelBel
SCIHP0530-3R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP0530-3R3
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 3.30UH 7.0A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP0530-3R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP0530-3R3
Tau Wae SCIHP0530-3R3 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 3.30UH 7.0A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128375 pcs Pepa Raraunga SCIHP0530-3R3.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP0530
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1765-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 3.3µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 5A Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 5A I teie nei - Maama 7A