SCIHP0530-4R7
BelBel
SCIHP0530-4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP0530-4R7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua IND SMD 4.70UH 5.0A 200KHZ
Ngā Rauemi: SCIHP0530-4R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP0530-4R7
Tau Wae SCIHP0530-4R7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga IND SMD 4.70UH 5.0A 200KHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94019 pcs Pepa Raraunga SCIHP0530-4R7.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP0530
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 595-1766-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3A Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama 5A