SCIHP0718-4R7M
BelBel
SCIHP0718-4R7M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCIHP0718-4R7M
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 3A 78 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SCIHP0718-4R7M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCIHP0718-4R7M
Tau Wae SCIHP0718-4R7M Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 3A 78 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208552 pcs Pepa Raraunga SCIHP0718-4R7M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SCIHP0718
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200kHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3A 78 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama 5.5A