MS24266R22T55P7
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T55P7
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22T55P7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T55P7
Tau Wae MS24266R22T55P7 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1532 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T55P7.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T55P7
Whakatakotoranga 7 Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -