MS24266R22T32SN
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T32SN
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22T32SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T32SN
Tau Wae MS24266R22T32SN Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1002 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T32SN.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T32SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -