MS24266R22T32SY
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T32SY
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS24266R22T32SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 908 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T32SY
Tau Wae MS24266R22T32SY Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 908 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T32SY.pdf
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CMS24266R22T32SY
Whakatakotoranga Y Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.152" (29.26mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R22T55P7-LC
MS24266R22T55P7-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 2514 pcs
Tikiake: MS24266R22T55P7-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T55P6
MS24266R22T55P6
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1318 pcs
Tikiake: MS24266R22T55P6.pdf
RFQ
MS24266R22T32SY-LC
MS24266R22T32SY-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE