MS24266R22T55P9-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS24266R22T55P9-LC
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: MS24266R22T55P9-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS24266R22T55P9-LC
Tau Wae MS24266R22T55P9-LC Kaihanga Bel
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2491 pcs Pepa Raraunga MS24266R22T55P9-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-55
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Anodized
Raupapa Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CMS24266R22T55P9-LC Whakatakotoranga 9
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55 (Power)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Sealed Kei roto -
Tae Housing Black Ngā āhuatanga Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Anodized Black Ko te Hononga Nuturu 1.625" (41.28mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20 Power
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS24266R22T55P8-LC
MS24266R22T55P8-LC
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 2945 pcs
Tikiake: MS24266R22T55P8-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T55P6-LC
MS24266R22T55P6-LC
Kaihanga: Bel
I roto i te taonga: 2626 pcs
Tikiake: MS24266R22T55P6-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T55P9
MS24266R22T55P9
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP