LK2660-9ERG
Hua Hua
Tau Wae: LK2660-9ERG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 24V 150W
Ngā Rauemi: LK2660-9ERG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 97 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 97 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LK2660-9ERG
Tau Wae LK2660-9ERG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97 pcs Pepa Raraunga LK2660-9ERG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 2.8kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 82% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 24V 24V 3A, 3A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A, 3A Whakaaetanga cCSAus, CE, NEMKO