LK2660-7R
Hua Hua
Tau Wae: LK2660-7R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 2X24V 150W
Ngā Rauemi: LK2660-7R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LK2660-7R
Tau Wae LK2660-7R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 2X24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5419 pcs Pepa Raraunga LK2660-7R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 24V Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Load Sharing, Universal Input He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 24V 24V 3A, 3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A, 3A