LK2320-9ERG
Hua Hua
Tau Wae: LK2320-9ERG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 12V 150W
Ngā Rauemi: LK2320-9ERG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 106 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LK2320-9ERG
Tau Wae LK2320-9ERG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106 pcs Pepa Raraunga LK2320-9ERG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2.8kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -40°C ~ 71°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 12V 12V 6A, 6A 100 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6A, 6A Whakaaetanga cCSAus, CE, NEMKO