LK2320-7R
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LK2320-7R
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 2X12V 150W
Ngā Rauemi: LK2320-7R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LK2320-7R
Tau Wae LK2320-7R Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 2X12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5184 pcs Pepa Raraunga LK2320-7R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Raupapa Melcher K Mana (Watts) 150W
Tae Mahi -25°C ~ 71°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Load Sharing, Universal Input He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 12V 12V 6A, 6A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6A, 6A