FNP1500-48G
BelBel
FNP1500-48G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNP1500-48G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 12V 1500W
Ngā Rauemi: FNP1500-48G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 110 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNP1500-48G
Tau Wae FNP1500-48G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 12V 1500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110 pcs Pepa Raraunga FNP1500-48G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 11.00" L x 1.60" W x 5.60" H (279.4mm x 40.5mm x 141.2mm)
Raupapa FNP1500 Mana (Watts) 1500W
Ētahi Ingoa 179-2396
FNP150048G
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Rack Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 2 Output 48V 12V 32.2A, 1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 32.2A, 1A