FNP1500-12G
BelBel
FNP1500-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNP1500-12G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 2X12V 1500W
Ngā Rauemi: FNP1500-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNP1500-12G
Tau Wae FNP1500-12G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 2X12V 1500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4561 pcs Pepa Raraunga FNP1500-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 11.00" L x 1.60" W x 5.60" H (279.4mm x 40.5mm x 141.2mm)
Raupapa FNP1500 Mana (Watts) 1500W
Ētahi Ingoa 179-2395
FNP150012G
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Rack Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 2 Output 12V 12V 11.78A, 1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 11.78A, 1A