FNP300-1048G
BelBel
FNP300-1048G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNP300-1048G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 12V 300W
Ngā Rauemi: FNP300-1048G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 404 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 404 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNP300-1048G
Tau Wae FNP300-1048G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 404 pcs Pepa Raraunga FNP300-1048G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 4.00" L x 1.65" W x 8.50" H (101.6mm x 41.9mm x 215.9mm)
Raupapa FNP300 Mana (Watts) 300W
Ētahi Ingoa 179-2391
FNP3001048G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Rack Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 2 Output 48V 12V 6.25A, 700mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A, 700mA