FNP1000-48G
BelBel
FNP1000-48G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FNP1000-48G
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Ngā Rauemi: FNP1000-48G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 239 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 239 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FNP1000-48G
Tau Wae FNP1000-48G Kaihanga Bel
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 1000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239 pcs Pepa Raraunga FNP1000-48G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Front End Rahi / Rahi 11.74" L x 1.60" W x 3.30" H (298.2mm x 40.6mm x 83.8mm
Raupapa FNP600 Mana (Watts) 1000W
Ētahi Ingoa 179-2392
FNP100048G
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Rack Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Front End AC DC Converter 1 Output 48V 21A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 21A