ECO-200-40
BelBel
ECO-200-40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-200-40
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR 200VA 115/230V 20/40V SEC
Ngā Rauemi: ECO-200-40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-200-40
Tau Wae ECO-200-40 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 1256 pcs Pepa Raraunga ECO-200-40.pdf
Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 20V, Series 40V Putanga - Kaupapa 115V, 230V
Putanga - Whakamotu 4000Vrms Momo Laminated Core
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 90.00mm L x 106.00mm W
Raupapa EcoTran Te Matapihi Tuarua (s) Dual
Matapihi Paraire (s) Dual Mana - Max 200 VA
Ētahi Ingoa 595-1793 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 116.00mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 10A, Series 5A Tapanga Paatata No