ECO-170-28
BelBel
ECO-170-28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-170-28
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR 170VA 115/230V 14/28V SEC
Ngā Rauemi: ECO-170-28.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-170-28
Tau Wae ECO-170-28 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 1360 pcs Pepa Raraunga ECO-170-28.pdf
Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 14V, Series 28V Putanga - Kaupapa 115V, 230V
Putanga - Whakamotu 4000Vrms Momo Laminated Core
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 90.00mm L x 106.00mm W
Raupapa EcoTran Te Matapihi Tuarua (s) Dual
Matapihi Paraire (s) Dual Mana - Max 170 VA
Ētahi Ingoa 595-1787 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 116.00mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 12A, Series 6A Tapanga Paatata No