ECO-200-48
BelBel
ECO-200-48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-200-48
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR 200VA 115/230V 24/48V SEC
Ngā Rauemi: ECO-200-48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-200-48
Tau Wae ECO-200-48 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 1209 pcs Pepa Raraunga ECO-200-48.pdf
Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 24V, Series 48V Putanga - Kaupapa 115V, 230V
Putanga - Whakamotu 4000Vrms Momo Laminated Core
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 90.00mm L x 106.00mm W
Raupapa EcoTran Te Matapihi Tuarua (s) Dual
Matapihi Paraire (s) Dual Mana - Max 200 VA
Ētahi Ingoa 595-1794 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 116.00mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 8.2A, Series 4.1A Tapanga Paatata No