ECO-330-40
BelBel
ECO-330-40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-330-40
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua XFRMR 330VA 115/230V 20/40V SEC
Ngā Rauemi: ECO-330-40.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 981 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-330-40
Tau Wae ECO-330-40 Kaihanga Bel
He Rahinga Kei te wātea 981 pcs Pepa Raraunga ECO-330-40.pdf
Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 20V, Series 40V Putanga - Kaupapa 115V, 230V
Putanga - Whakamotu 4000Vrms Momo Laminated Core
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Rahi / Rahi 126.00mm L x 136.00mm W
Raupapa EcoTran Te Matapihi Tuarua (s) Dual
Matapihi Paraire (s) Dual Mana - Max 330 VA
Ētahi Ingoa 595-1798 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 114.30mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 16.4A, Series 8.2A Tapanga Paatata No