0RQB-C5U54LG
BelBel
0RQB-C5U54LG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RQB-C5U54LG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 54V 162W
Ngā Rauemi: 0RQB-C5U54LG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RQB-C5U54LG
Tau Wae 0RQB-C5U54LG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 54V 162W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2449 pcs Pepa Raraunga 0RQB-C5U54LG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 54V
Putanga - Whakamotu 2.25kV Momotuhi - Input (Min) 18V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Quarter Brick Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.59" H (58.4mm x 36.8mm x 15.0mm)
Raupapa 0RQB-C5U54x Mana (Watts) 162W
Packaging - Paa / Case Quarter Brick
Ētahi Ingoa 507-2165 Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 54V 3A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low