0RQB-C5U050
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RQB-C5U050
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 150W
Ngā Rauemi: 0RQB-C5U050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RQB-C5U050
Tau Wae 0RQB-C5U050 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4525 pcs Pepa Raraunga 0RQB-C5U050.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.50" H (58.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa 0RQB-C5U Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 91% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 30A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High