0RQB-C2Q12LG
BelBel
0RQB-C2Q12LG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RQB-C2Q12LG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V
Ngā Rauemi: 0RQB-C2Q12LG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RQB-C2Q12LG
Tau Wae 0RQB-C2Q12LG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2133 pcs Pepa Raraunga 0RQB-C2Q12LG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 9V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato Quarter Brick Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.50" H (58.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa - Mana (Watts) 156W
Paa / Case Quarter Brick Ētahi Ingoa 179-3037
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 94%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 13A 9V - 36V Input Nama - Whakaputa (Max) 13A