0RQB-C0U12CG
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RQB-C0U12CG
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 100W
Ngā Rauemi: 0RQB-C0U12CG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RQB-C0U12CG
Tau Wae 0RQB-C0U12CG Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1697 pcs Pepa Raraunga 0RQB-C0U12CG.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 18V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.40" H (58.4mm x 36.8mm x 10.2mm)
Raupapa 0RQB-C0U Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/4 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.35A 18V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 8.35A