GPFM115-24CG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM115-24CG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFM115-24CG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 80W
Ngā Rauemi: GPFM115-24CG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 421 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 421 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFM115-24CG
Tau Wae GPFM115-24CG Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 80W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421 pcs Pepa Raraunga GPFM115-24CG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Raupapa GPFM115
Mana (Watts) 80W (115W Forced Air) Ētahi Ingoa Q6873784
T1796983
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.8A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.8A