GPFM115-5
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM115-5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFM115-5
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5.1V 115W
Ngā Rauemi: GPFM115-5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFM115-5
Tau Wae GPFM115-5 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5.1V 115W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4616 pcs Pepa Raraunga GPFM115-5.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Raupapa GPFM115
Mana (Watts) 115W Ētahi Ingoa 271-2158
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 12A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 12A Whakaaetanga CE, cURus, TUV