GPFM115-28
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM115-28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFM115-28
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 115W
Ngā Rauemi: GPFM115-28.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFM115-28
Tau Wae GPFM115-28 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 115W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5787 pcs Pepa Raraunga GPFM115-28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.25" L x 3.30" W x 1.50" H (133.4mm x 83.8mm x 38.1mm) Raupapa GPFM115
Mana (Watts) 115W Ētahi Ingoa 271-2156
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 81% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.9A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.9A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPFM115-5G
GPFM115-5G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 80W
I roto i te taonga: 667 pcs
Tikiake: GPFM115-5G.pdf
RFQ
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 80W
I roto i te taonga: 545 pcs
Tikiake: GPFM115-48G.pdf
RFQ
GPFM115-28G
GPFM115-28G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 80W