GPFC250-5G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC250-5G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC250-5G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5.1V 180W
Ngā Rauemi: GPFC250-5G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC250-5G
Tau Wae GPFC250-5G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5.1V 180W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5565 pcs Pepa Raraunga GPFC250-5G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm)
Raupapa GPFC250 Mana (Watts) 180W (250W Forced Air)
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 36A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 36A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPFM115-12G
GPFM115-12G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 80W
I roto i te taonga: 587 pcs
Tikiake: GPFM115-12G.pdf
RFQ
GPFC250-24G
GPFC250-24G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 180W
I roto i te taonga: 4728 pcs
Tikiake: GPFC250-24G.pdf
RFQ
GPFC250-5
GPFC250-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 250W