GPC225-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPC225-28G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC225-28G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 225W
Ngā Rauemi: GPC225-28G.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 279 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC225-28G
Tau Wae GPC225-28G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279 pcs Pepa Raraunga GPC225-28G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa GPC225
Mana (Watts) 225W (250W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 7.1A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 7.1A