GPC225-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPC225-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 225W
Ngā Rauemi: GPC225-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC225-12G
Tau Wae GPC225-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4121 pcs Pepa Raraunga GPC225-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa GPC225
Mana (Watts) 225W (250W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 15.8A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 15.8A